top of page

ANKARA TANITIM FİLMİ

 

 

 

 

 

 


ANKARA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Ankara Drone Çekimi, Drone Çekimi, Drone, Video, Kamera, Ankara Tanıtım Filmi

Firmanızın tanıtım filmine ihtiyacı olduğunu duyar gibiyim.

Firmanızı tekrardan ayağa kaldıracak, sektöre kazandıracak veya işlerinizi büyütecek bir reklam filmi arıyorsanız doğru yere geldiniz demektir.

Ankara Havadan Görüntüleme olarak sektörde önü olan firmalarla birlikte çalıştık. Web siteleri için tanıtım filmi, sosyal medyaları için birçok tanıtım filmi çekiminde bulunduk. Hangi firmalarla çalıştığımızı görmek isterseniz REFERANSLARIMIZ kısmını inceleyebilirsiniz.

Firmanızın geleceğini yanlış ellere emanet etmeyin. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla, HD, ULTRA HD VE 4K kalitelerinde Ankara tanıtım filmi hizmetini sizlere sunuyoruz. Daha fazla beklemeden, bizimle iletişime geçin.

Ankara tanıtım filmi çekimi
ankara drone çekimi

ANKARA TANITIM FİLMİ NEDİR, ANKARA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ NE ANLAMA GELMEKTEDİR?

Ankara tanıtım filmi nedir? Ankara tanıtım filmi çekimi bir ürün, bir firma, bir kurum, veya bir kişi hakkında hizmet verdiği işin kamuoyuna bir diğer deyim ile hedef kitleyi bilgilendirmek amacıyla yapılan Ankara tanıtım filmi çekimi size değer katan bir filmdir.

Artık bildiğiniz gibi gelişen teknoloji ile artık mağazalar, marketler kurum ve kuruluşlar artık sanal ortama taşınmaktadır. Ankara Tanıtım Filmi Çekimi ekibi olarak size en uygun, ürününüzü veya firmanızı en iyi şekilde tanıtacak Tanıtım Filmleri çekiyoruz. Ankara Tanıtım Filmi, En Uygun Fiyat Garantisi ile Ankara En Uygun Tanıtım Filmi'nde Çekilir.

ANKARA TANITIM FİLMİ'NİN ANKARA REKLAM FİLMİ'NDEN NE FARKI VAR?

Ankara Tanıtım Filmi veya Ankara Tanıtım Filmi Çekimi ile Ankara Reklam Filminin temelde farkı en kısa anlatım ile süre farkıdır. Tanıtım Filmi biraz daha uzun detaylı bir anlatıma sahiptir. Reklam filminde ise bu durum tam tersidir. Reklam filmi çekimi ortalama olarak 30 saniye olarak sürer ve kısa ve etkilidir. Direkt vermek istediği mesajı net bir şekilde verir veya anlatır. Ankara Tanıtım filmi Çekimi nin süresi ise ortalama 5 dakikadır. Tanıtım Filmi Çekimlerinde çekim planları üzerine daha çok yoğunlaşılır. Reklam Filminde ise komik veya duygusal veya eğlenceli bir hikaye anlatılabilmektedir. Ankara Tanıtım Filmi Çekiminde müzik alttan yumuşak bir tonda verilir fakat reklam filminde müziğin canlı olmasına dikkat edilir.

Ankara Tanıtım Filmi, En Uygun Fiyat Garantisi ile Ankara En Uygun Tanıtım Filmi'nde Çekilir.

ANKARA TANITIM FİLMİ NASIL ÇEKİLİR, ANKARA TANITIM FİLMİ ÇEKİLİRKEN NELERE DİKKAT EDİLİR?

Ankara Tanıtım Filmi Çekimleri yapılmadan önce firma ziyaret edilir, gerekli bilgiler toplanır fotoğraf çekimleri yapılır. Tanıtım Filmi Çekimi yapılacak yerler tespit edilir. Gerekli ekip ve ekipmanlar çekim yapılacak güne hazır hale getirilir.

Daha sonra firmadan aldığımız bilgiler doğrultusunda firmayı ön plana çıkartacak Tanıtım Filmi Çekimine başlanır.

isteğe bağlı olarak Ankara Tanıtım Filmi Çekiminde kullanılacak firmayı tanıtıcı bir metine uygun çekimler başlanır.

Çekilen Tanıtım Filmi ortalama 5-7 gün arası sürecek bir montaj aşaması, seslendirme, color vb işlemlerin halledileceği bir sürece girer.

Bu işleme post prodüksiyon işlemi adı verilir. Post prodüksiyon işlemi tamamlandıktan sonra Ankara Tanıtım Filmi Çekimi müşteriye teslim edilir. Beğenmediği yer varsa değişmesi gerektiğini düşündüğü bir yer varsa firmamız ile iletişime geçer ve tekrardan bir montaj sürecine girer bu 1 günlük bir iştir. 

bottom of page