top of page
Hakkında: Hakkında

Ankara Havadan Görüntüleme

Hakkında

Ankara Drone Çekimi, Ankara Havadan Görüntüleme, Ankara Klip çekimi, ankara tanıtım filmi
  • Ankara Havadan Görüntüleme, hayatın benzersiz anlarını kendi tarzıyla yakalama tutkusuyla yanıp tutuşan deneyimli bir Yönetmen, Görüntü Yönetmeni, Işık ve Sesçi grubuna sahiptir.  Türkiye'de 81 ilde drone çekimi, tanıtım filmi, reklam filmi, kısa film ve belgesel, ürün fotoğrafı çekimi, düğün dış çekim, düğün hikayesi çekimi gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bu maceraya 2012 yılında başladık. Harika bir görüntülemenin temel ögeleri olan ışık, denge, kompozisyon ve alan kullanımı kısa süre içinde hayatının ayrılmaz parçaları olmuştur.​​
    Ankara Havadan Görüntüleme yaptığı işleri en kısa sürede müşteriye teslim etmektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda gerekli düzenmeler yapılmaktadır.

  • Ankara Havadan Görüntüleme olarak en önemli ve duygu yüklü anları yaratıcı bir dokunuşla Hd, Ultra Hd ve 4K kalitesinde yakalamaktayız. Her bir müşterimize, kişiye özel olağanüstü bir hizmet sunmaktayız.

  • Hemen bizimle iletişime geçin ve keyifli bir havadan görüntüleme için randevunuzu alın.

ankara tanıtım filmi, ankara drone, tanıtım filmi, tanıtım videosu

MİSYONUMUZ

Ankara Havadan Görüntüleme olarak ürettiğimiz ve ortaya koyduğumuz hizmetlerimizin amacı, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda estetik bakış açımızla çözümler ortaya koymaktır. Bu ilkeden yola çıkarak Ankara Havadan Görüntüleme olarak ürettiğimiz her yeni projeyi ilk günkü heyecanımızla, azmimizle ve yenilikçi bakış açımızla gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Ankara Havadan Görüntüleme olarak gelişen teknolojiye daima ayak uydurarak sektörün önde gelen firmalarından biri olarak yola devam edecektir. Ankara Havadan Görüntüleme; medya sektörünün her alanında profesyonel ekip ve ekipmanlar ile müşteri memnuniyetini yakalayıp her zaman daha iyiye adım atmaya çalışan, bir önceki yaptığı projeden daha iyi bir işe imza atma hevesiyle yanıp tutuşan bir firmadır.

Yükseklerden uçuyoruz...

bottom of page